Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wyposażenie pracowni Technik handlowiec CKZiU w Międzyrzeczu

Zamawiający Związek Powiatów Lubuskich (Zielona Góra, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wyposażenie pracowni Technik handlowiec CKZiU w Międzyrzeczu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Związek Powiatów LubuskichZielona Góra, Lubuskieopublikowano 18 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 260 480 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZWIĄZEK POWIATÓW LUBUSKICH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 361889123

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Podgórna 5

1.4.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

65-057

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiat-zielonogorski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zpl.bip.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-84c0a701-689e-48ae-b0a0-2da213ae8f10

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00249105

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00152446

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus z Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, projekt: „Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku Pracy”, priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, działanie 6.5 Kształcenie zawodowe.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Wyposażenie pracowni Technik handlowiec CKZiU w Międzyrzeczu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty został
w załącznikach nr 4 (Opis przedmiotu zamówienia) oraz 5 (wzór umowy) do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30142000-6 - Maszyny księgujące i kasy rejestrujące

42923210-7 - Wagi sklepowe

30140000-2 - Maszyny liczące i rachunkowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ONE PLEX KATARZYNA BENDIG

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922112891

4.3.3.)Ulica

Kamierowska 11A

4.3.4.)Miejscowość

Skarszewy

4.3.5.)Kod pocztowy

83-250

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

53964 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00196314/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

53964,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39290000-1Wyposażenie różne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
260 480 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 393 zł624 678 zł
Rozstęp międzykwartylowy
454 285 zł
Źródło próbki
CPV 39290000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
170 393 zł
Mediana
260 480 zł
Górny kwartyl
624 678 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Związek Powiatów Lubuskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39290000-1 (Wyposażenie różne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.