Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
298 644 zł
Umowa zawarta
18 maja 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa pomieszczeń biurowych i łazienek w budynkach Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 4 i pl. Gabriela Narutowicza 6

Zamawiający Sąd Okręgowy w Płocku (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa pomieszczeń biurowych i łazienek w budynkach Sądu Okręgowego w Płocku przy pl.…”, wybierając ofertę wykonawcy LUX-BUD Piekutowski Piotr. Wartość umowy: 298 644 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w PłockuPłock, Mazowieckieopublikowano 18 maja 2026
Wartość umowy
298 644 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy), bez informacji o unieważnieniach lub wykluczeniach.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LUX-BUD Piekutowski Piotr (Żeromin Drugi), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 298 644,00 zł (umowę zawarto 18 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy w Płocku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000570654

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gabriela Narutowicza 4

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-404

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

24 269 72 19

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarczy@plock.so.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.plock.so.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-663a9c13-f1a0-4e65-9122-700b71a1c28f

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


sąd powszechny

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa pomieszczeń biurowych i łazienek w budynkach Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 4 i pl. Gabriela Narutowicza 6

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-663a9c13-f1a0-4e65-9122-700b71a1c28f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00248853

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00099265/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa pomieszczeń biurowych i łazienek w budynkach Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 4 i 6

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00190209

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OG.261.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

325873,17 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

244572,36 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pomieszczeń biurowych i łazienek w budynkach Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 4 i pl. Gabriela Narutowicza 6.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
2. Na wykonane roboty, zastosowane i wbudowane materiały, wyroby i urządzenia budowlane Wykonawca udzieli gwarancji minimum 36 miesięcy, licząc od daty zakończenia odbioru końcowego przedmiotu umowy (Wykonawca może zaoferować dłuższy termin gwarancji, za co otrzyma dodatkowe punkty w kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej „Okres gwarancji”).
Na zamontowane oprawy świetlne ledowe Wykonawca udzieli gwarancji minimum 60 miesięcy.
Okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji. Szczegółowe warunki dotyczące gwarancji i rękojmi określone zostały we wzorze umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45216112-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków sądowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

298644,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

298644,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

298644,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LUX-BUD Piekutowski Piotr

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON:145938596

7.3.4)Miejscowość

Żeromin Drugi

7.3.5)Kod pocztowy

06-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

298644,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 298 644 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LUX-BUD Piekutowski Piotr (Żeromin Drugi). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.