Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa środków opatrunkowych IV

Zamawiający Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa środków opatrunkowych IV”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 685 762 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357207664

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Prądnicka 35-37

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-202

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.)Numer telefonu

12 25 78 291; 12 25 78 292

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@narutowicz.krakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.narutowicz.krakow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cf8de5d3-d471-4b4b-a955-a0a66da73a18

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00248179

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00666167

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa środków opatrunkowych IV

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2- Opaski

3.9.)Główny kod CPV

33141113-4 - Bandaże

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3- Przylepce

3.9.)Główny kod CPV

33141112-8 - Plastry

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

4.3.3.)Ulica

Pod Borem 18

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.5.)Kod pocztowy

41-808

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

28517,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00127942/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-02-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

22694,29 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141113-4Bandaże
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 159 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
242 335 zł1 337 322 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 094 987 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
242 335 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 337 322 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141113-4 (Bandaże). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.