Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
463 536 zł
Umowa zawarta
14 maja 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 463 536 zł – 647 634 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie rękojmi i gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu z elementami małej architektury w miejscowościach Pluski i Jaroty

Zamawiający Gmina Stawiguda (Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenu z elementami małej architektury w miejscowościach Pluski i Jaroty”, wybierając ofertę wykonawcy GREEN-BUD Marcin Maciejewski. Wartość umowy: 463 536 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina StawigudaStawiguda, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olsztyński →)opublikowano 18 maja 2026
Wartość umowy
463 536 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GREEN-BUD Marcin Maciejewski (Stare Kawkowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 463 536,00 zł (umowę zawarto 14 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 463 536,00 zł do 647 633,99 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail