Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
324 720 zł
Umowa zawarta
15 maja 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 286 350 zł – 380 070 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 13% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie30%Gwarancja na naprawę ubytków nawierzchni10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Naprawa ubytków nawierzchni bitumicznej dróg powiatowych na terenie powiatu szamotulskiego masą mineralno – bitumiczną na gorąco”

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Szamotułach (Szamotuły, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa ubytków nawierzchni bitumicznej dróg powiatowych na terenie powiatu…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S. A. Wartość umowy: 324 720 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
324 720 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S. A. (Szamotuły), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 324 720,00 zł (umowę zawarto 15 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 286 350,00 zł do 380 070,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

  • 5

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 Pzp), realizacja w pakiecie obejmującym wszystkie drogi powiatowe.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail