Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
177 326 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    103 282 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 045 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Zrównanie okresu gwarancji i rękojmi5%Długość okresu rękojmi na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały35%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku OSP w Starych Barakach oraz Domu Kultury w Dąbrowie

Zamawiający Gmina Zaklików (Zaklików, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku OSP w Starych Barakach oraz Domu Kultury w Dąbrowie”, wybierając ofertę wykonawcy JAROSŁAW KASAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE KAS-BUD. Łączna wartość umów: 177 326 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ZaklikówZaklików, Podkarpackie (powiat Stalowowolski →)opublikowano 14 maja 2026
Łączna wartość umów
177 326 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma JAROSŁAW KASAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE KAS-BUD za łącznie 177 326,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Specyfika: Zamówienie podzielone na dwie części (OSP i Dom Kultury), realizowane w trybie podstawowym art. 275 pkt 1 ustawy PZP.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zaklików

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409130

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zachodnia 15

1.5.2.)Miejscowość

Zaklików

1.5.3.)Kod pocztowy

37-470

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zaklikow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zaklikow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/278149/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa budynku OSP w Starych Barakach oraz Domu Kultury w Dąbrowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d432cc0f-17b0-437e-b1d0-315778499b9d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00244246

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030987/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Budowa budynku Remizy OSP w Starych Barakach - kontynuacja

1.1.16 Budowa budynku Domu Kultury w Dąbrowie - kontynuacja

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00177507

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IN.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

183950,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.1.Część 1 Budowa budynku Remizy OSP w Starych Barakach - kontynuacja, obejmująca w szczególności

a) wykonanie okładzin ścian wewnętrznych b) wykonanie elementów wykończeniowych posadzek c) malowanie ścian i sufitów d) ocieplenie stropu e) montaż wyposażenia instalacji wodno - kanalizacyjnej f) montaż wyposażenia instalacji elektrycznej Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kierownictwa budowy przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.)Wartość części

81077,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.2.Część 2 Budowa budynku Domu Kultury w Dąbrowie - kontynuacja, obejmująca w szczególności

a) wykonanie okładzin ścian wewnętrznych b) wykonanie elementów wykończeniowych posadzek c) malowanie ścian i sufitów d) montaż wyposażenia instalacji wodno - kanalizacyjnej e) montaż wyposażenia instalacji elektrycznej Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kierownictwa budowy przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.)Wartość części

57872,77 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

97170,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

111726,57 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

103281,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JAROSŁAW KASAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE KAS-BUD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

867 122 16 37

7.3.4)Miejscowość

Trześń

7.3.5)Kod pocztowy

39-432

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

103281,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-13

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62730,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74044,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74044,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JAROSŁAW KASAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE KAS-BUD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

867 122 16 37

7.3.4)Miejscowość

Trześń

7.3.5)Kod pocztowy

39-432

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74044,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45216121-8Roboty budowlane w zakresie obiektó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 792 891 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
512 856 zł4 107 534 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 594 678 zł
Źródło próbki
CPV 45216· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
512 856 zł
Mediana
1 792 891 zł
Górny kwartyl
4 107 534 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zaklików prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zaklików.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 177 326 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45216121-8 (Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JAROSŁAW KASAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE KAS-BUD (Trześń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.