Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
182 379 zł
Umowa zawarta
12 maja 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 182 379 zł – 212 167 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi na cały przedmiot umowy, w tym na wykonane roboty budowlane, zas40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont istniejącego parkingu przy budynku na os. Kolorowym 21 w Krakowie

Zamawiający Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont istniejącego parkingu przy budynku na os. Kolorowym 21 w Krakowie”, wybierając ofertę wykonawcy Wiktor Michoń BAUMICH Przedsiębiorstwo Budowlane. Wartość umowy: 182 379 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Zarząd Budynków Komunalnych w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 14 maja 2026
Wartość umowy
182 379 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Brak unieważnień, oferty zróżnicowane cenowo, realizacja w trybie podstawowym bez pakietów.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wiktor Michoń BAUMICH Przedsiębiorstwo Budowlane (Kraków), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 182 379,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 182 379,00 zł do 212 166,75 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail