Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
596 348 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa opraw oświetleniowych wraz z akcesoriami dla Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Olsztynie.

Zamawiający Telewizja Polska S.A. w likwidacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa opraw oświetleniowych wraz z akcesoriami dla Oddziału Terenowego Telewizji…”, wybierając ofertę wykonawcy 4Visions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Wartość umowy: 596 348 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Telewizja Polska S.A. w likwidacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 14 maja 2026
Wartość umowy
596 348 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: unieważnienie jednej oferty z powodu nieprawidłowej dokumentacji, dostawa obejmuje pakiet standardowych opraw LED z akcesoriami

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy 4Visions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. (Opacz-Kolonia), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 596 348,28 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail