Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
610 782 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    183 310 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    427 472 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa maszyn oraz sprzętu do utrzymania właściwego stanu ochrony siedlisk napiaskowych.

Zamawiający Gmina Klucze (Klucze, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa maszyn oraz sprzętu do utrzymania właściwego stanu ochrony siedlisk…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 610 782 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KluczeKlucze, Małopolskie (powiat Olkuski →)opublikowano 13 maja 2026
Łączna wartość umów
610 782 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 marca 2026

    Termin ofert: 7 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    13 maja 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AGRO-PARTNER BURKIEWICZ SP.Z O.O. (część 1); FIRMA O.K. WOJCIECH POCZĄTEK (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 610 781,98 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail