Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
519 577 zł
Umowa zawarta
6 maja 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie Usług Serwisowych i Usług Rozwojowych dla Systemu ChiliWorkflow w zakresie modułów posiadanych przez Zamawiającego”.

Zamawiający Instytut Techniki Budowlanej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie Usług Serwisowych i Usług Rozwojowych dla Systemu ChiliWorkflow w zakresie…”, wybierając ofertę wykonawcy WebChili sp. z .o.o. Wartość umowy: 519 577 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Instytut Techniki BudowlanejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 maja 2026
Wartość umowy
519 577 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 maja 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Konkurencja: 1 oferta złożona, 0 odrzuconych, brak porównania cenowego.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WebChili sp. z .o.o. (Lublin), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 519 576,60 zł (umowę zawarto 6 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 6

    Specyfika: wybór trybu zamówienia z wolnej ręki z powodu wyłącznych praw autorskich wykonawcy do oprogramowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail