Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
839 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 839 zł – 1680 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty cząstkowe dróg na obszarze miasta Wisła w roku 2026

Zamawiający Gmina Wisła (Wisła, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty cząstkowe dróg na obszarze miasta Wisła w roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy DROGRÓD Szymon Tetla. Cena wybranej oferty: 839 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina WisłaWisła, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 13 maja 2026
Cena wybranej oferty
839 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2026

    Termin ofert: 20 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 maja 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym, brak części/pakietów, brak unieważnień

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGRÓD Szymon Tetla (Ćwiklice), mikrofirma.

  • 3

    UmowaCena wybranej oferty: 839,37 zł.

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 839,37 zł do 1 679,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail