Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
19 777 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    10 967 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8810 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie prowadzącego kurs/szkolenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów/szkoleń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach realizacji projektu pn.: „Specjaliści dźwignią transformacji”.

Zamawiający Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów/szkoleń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 19 777 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
19 777 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ProPilot Adam Ziajkiewicz (część 1); Towarzystwo Oświatowo-Naukowe "Inter-Wiedza" Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 19 777,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 5 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

1.3.)Oddział zamawiającego

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 592181230

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Leonarda 12/14

1.5.2.)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

1.5.3.)Kod pocztowy

97-300

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsp5@zsp5.piotrkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsp5.piotrkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-135f4e4e-ff66-49ba-ab5b-7c01e692bfe9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów/szkoleń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach realizacji projektu pn.: „Specjaliści dźwignią transformacji”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-135f4e4e-ff66-49ba-ab5b-7c01e692bfe9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00240563

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00161390/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.1 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów/szkoleń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach realizacji projektu pn

„Specjaliści dźwignią transformacji”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Specjaliści dźwignią transformacji” współfinansowany ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00163594

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP5.215.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

60974,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.)Wartość części

44636,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.)Wartość części

16338,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10967,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16390,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10967,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ProPilot Adam Ziajkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8952255935

7.3.3)Ulica

ul. Ameriga Vespucciego 2/9

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-505

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10967,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8810,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8810,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8810,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Oświatowo-Naukowe "Inter-Wiedza" Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7541000156

7.3.3)Ulica

ul. Władysława Reymonta 16/201

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-066

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8810 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.