Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz

Wartość umowy
177 489 zł
Umowa zawarta
12 maja 2026
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 177 489 zł – 353 251 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont częściowy nawierzchni drogi przy budynkach nr 5 i 20 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont częściowy nawierzchni drogi przy budynkach nr 5 i 20 w kompleksie wojskowym przy…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz. Wartość umowy: 177 489 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 12 maja 2026
Wartość umowy
177 489 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: remont częściowy drogi w kompleksie wojskowym, brak unieważnień ani wykluczeń.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz (Elbląg), wspólnie z: Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 177 489,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 177 489,00 zł do 353 250,75 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 192471265

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

17 MARCA 20

1.5.2.)Miejscowość

Malbork

1.5.3.)Kod pocztowy

82-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

22blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.22blot.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1285172

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont częściowy nawierzchni drogi przy budynkach nr 5 i 20 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-021fc821-9295-4046-bd81-79ebcbbdfee5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00239963

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00119789/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Remont częściowy dróg w kompl. kompleksie koszarowym 22. BLT w Malborku.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00173267

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

22.BLT.SZP.2612.18.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

234458,86 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont częściowy nawierzchni drogi przy budynkach nr 5 i 20 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku.
1.1 Opis planowanych robót:
1.Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka starej nawierzchni podjazdu z nawierzchni asfaltowej (bud. Nr 5) i betonu (bud. Nr 20),
- rozbiórka podbudowy ww. nawierzchni,
- wywóz gruzu na teren zakładu utylizacji,
2. Odtworzenie nawierzchni podjazdu poprzez :
- wykonanie korytowania powierzchni dróg ,
- wykonanie podbudowy
- wykonanie nawierzchni podjazdu z zastosowaniem materiałów inwestora ( betonowej kostki brukowej Starobruk o gr. 8 cm i betonu monolitycznego gr. 20 cm),
- odtworzenie odwodnienia liniowego umożliwiających spływ wody do istniejącego przyłącza ,

4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177489,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

353250,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177489,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5783041695

7.3.3)Ulica

Łomżyńska 26

7.3.4)Miejscowość

Elbląg

7.3.5)Kod pocztowy

82-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177489,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

zamówienie podstawowe: 88.744,50 zł brutto
zamówienie prawo opcji: 88.744,50 zł brutto
razem: 177.489,00 zł brutto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbió…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
890 308 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
355 977 zł1 908 310 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 552 333 zł
Źródło próbki
CPV 45110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
355 977 zł
Mediana
890 308 zł
Górny kwartyl
1 908 310 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

22 Baza Lotnictwa Taktycznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 177 489 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Brukarskie S.C. Mariusz Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz (Elbląg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.