Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
562 263 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów ogólnospożywczych do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 15 617 kg, 1 000 l. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    175 977 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów owocowych i warzywnych do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 7 560 kg, 9 450 l). 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ
    Wartość umowy
    161 395 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 31. Przedmiotem zamówienia jest dostawa słodyczy do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 3 042 kg. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ
    Wartość umowy
    157 742 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 41. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy i herbaty do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 616 kg. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1d do SWZ
    Wartość umowy
    67 149 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów ogólnospożywczych, przetworów owocowych i warzywnych oraz słodyczy, kawy i herbaty do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Zamawiający Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej (Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów ogólnospożywczych, przetworów owocowych i warzywnych oraz słodyczy,…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 562 263 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
562 263 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Aber Sp. z o. o. (część 1); Mona - Kontra Sp. z o. o. (część 2); Przedsiebiorstwo Produkcyjno - Handlowe " Polaris" Małgorzata Gruszczyńska (część 3); P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 562 262,82 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie dotyczyło dostaw dla Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, finansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji (FAMI).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510207605

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78

1.5.2.)Miejscowość

Kętrzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

11-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

89 750 37 68

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wm.strazgraniczna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wmosg.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów ogólnospożywczych, przetworów owocowych i warzywnych oraz słodyczy, kawy i herbaty do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9bb683f0-ac0d-4be5-8a11-992f9923ebd5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00239894

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00110159/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa artykułów ogólnospożywczych, przetworów owocowych i warzywnych oraz słodyczy, kawy i herbaty do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt nr FAMI.03.01-IZ.00-0001/24 „Organizowanie powrotów przymusowych oraz powrotów dobrowolnych" w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00140138

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

03/FI/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

579526,97 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów ogólnospożywczych do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 15 617 kg, 1 000 l.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15872400-5 - Sól

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15872100-2 - Pieprz

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15831200-4 - Cukier biały

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15841000-5 - Kakao

15891400-4 - Zupy

24313320-0 - Wodorowęglan sodu

15872300-4 - Zioła

03221113-1 - Cebula

15871200-6 - Sosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennych

15871210-9 - Sos sojowy

15411110-6 - Oliwa z oliwek

15871110-8 - Ocet lub produkty równoważne

15871230-5 - Ketchup

15871250-1 - Musztarda

15871260-4 - Sosy

15871274-5 - Pasty kanapkowe

03142100-9 - Miód naturalny

15331134-5 - Pomidory przetworzone

15332410-1 - Owoce suszone

03111100-3 - Nasiona soi

03111300-5 - Nasiona słonecznika

03212213-6 - Groch suszony

03221210-1 - Fasola

15332100-5 - Przetworzone owoce

15612100-2 - Mąka pszenna

15620000-0 - Skrobia i produkty skrobiowe

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

15614100-6 - Ryż długoziarnisty

15851100-9 - Makaron niegotowany

15851230-9 - Lasagne

15613311-1 - Płatki kukurydziane

15614000-5 - Ryż przetworzony

15821130-9 - Chleb chrupki

15821150-5 - Sucharki

15613313-5 - Muesli lub produkty równoważne

15851000-8 - Produkty mączne

15842200-4 - Produkty z czekolady

15872000-1 - Zioła i przyprawy korzenne

03111500-7 - Nasiona sezamu

03111800-0 - Nasiona owoców

03222000-3 - Owoce i orzechy

15820000-2 - Sucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości

15871273-8 - Majonez

15894400-5 - Przekąski

4.5.5.)Wartość części

204331,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów owocowych i warzywnych do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 7 560 kg, 9 450 l).
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15331423-8 - Pomidory puszkowane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15331425-2 - Przecier pomidorowy

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

15331110-1 - Przetworzone warzywa korzeniowe

15331500-2 - Warzywa konserwowane w occie

03212212-9 - Ciecierzyca

03222400-7 - Oliwki

15871260-4 - Sosy

15321300-7 - Sok z cytryny

15332400-8 - Owoce konserwowane

15321800-2 - Soki skoncentrowane

15321100-5 - Sok pomarańczowy

15321600-0 - Sok jabłkowy

15321700-1 - Mieszanki soków nieskoncentrowanych

15321000-4 - Soki owocowe

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15332290-3 - Dżemy

03221260-6 - Grzyby

4.5.5.)Wartość części

153785,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa słodyczy do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 3 042 kg.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15842220-0 - Batony czekoladowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15613300-1 - Produkty zbożowe

15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze

15842300-5 - Wyroby cukiernicze

15812100-4 - Wyroby ciastkarskie

15821200-1 - Herbatniki słodkie

15842200-4 - Produkty z czekolady

15842000-2 - Czekolada i wyroby cukiernicze

15842100-3 - Czekolada

4.5.5.)Wartość części

165034,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy i herbaty do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ilości 616 kg.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1d do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15863200-7 - Herbata czarna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15864100-3 - Herbata w torebkach

15613300-1 - Produkty zbożowe

15861000-1 - Kawa

03131100-9 - Ziarna kawy

4.5.5.)Wartość części

56375,97 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175977,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

213360,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175977,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aber Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392935337

7.3.3)Ulica

ul. Sprzętowa 3

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-467

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175977,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

161395,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

223700,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

161395,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mona - Kontra Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8441961922

7.3.3)Ulica

ul. Majora Hubala 6

7.3.4)Miejscowość

Suwałki

7.3.5)Kod pocztowy

16-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

161395,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157742,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

182713,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157742,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiebiorstwo Produkcyjno - Handlowe " Polaris" Małgorzata Gruszczyńska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6181002068

7.3.3)Ulica

ul. Żołnierska 20a

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157742,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67148,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

85628,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67148,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U. BLUGEL Angelika Uchańska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992656913

7.3.3)Ulica

ul. Wrocławska 33 D (Hala F)

7.3.4)Miejscowość

Długołęka

7.3.5)Kod pocztowy

55-095

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67148,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

Informacje dodatkowe

Umowa zostaje zawarta na czas określony, tj. od 01.06.2026 r. na okres 12 miesięcy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kętrzyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 562 263 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15872400-5 (Sól). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aber Sp. z o. o. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.