Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
159 810 zł
Umowa zawarta
8 maja 2026
Okres realizacji
do 7 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 159 810 zł – 315 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rezerwacja grupowa, sprzedaż, wystawienie i dostarczenie biletów lotniczych na trasie Warszawa – Tajpej (Tajwan) – Warszawa.

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rezerwacja grupowa, sprzedaż, wystawienie i dostarczenie biletów lotniczych na trasie…”, wybierając ofertę wykonawcy Bukal Travel Mikołaj Bukal. Wartość umowy: 159 810 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 12 maja 2026
Wartość umowy
159 810 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym, bez części/pakietów, brak unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bukal Travel Mikołaj Bukal (Ruda Śląska), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 159 810,00 zł (umowę zawarto 8 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 159 810,00 zł do 315 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 7 sierpnia 2026 r..

  • 6

    Wykonawca: GMINA-MIASTO PŁOCK, NIP nie podany, siedziba: Płock (mazowieckie).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016086

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@plock.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nowybip.plock.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1296651

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rezerwacja grupowa, sprzedaż, wystawienie i dostarczenie biletów lotniczych na trasie Warszawa – Tajpej (Tajwan) – Warszawa.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ad9de44-665b-4d2a-81de-a411871faa11

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00239244

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043108/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.54 Bilety lotnicze dla sportowców, trenerów i przedstawicieli miasta do Tajwanu - Międzynarodowe Igrzyska Szkolne (21 osób)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00208284

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.43.2026/AS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

178500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rezerwacja grupowa, sprzedaż, wystawienie i dostarczenie biletów lotniczych na trasie Warszawa – Tajpej (Tajwan) – Warszawa.

4.5.3.)Główny kod CPV

60400000-2 - Usługi transportu lotniczego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159810,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

315000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159810,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bukal Travel Mikołaj Bukal

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6342929469

7.3.3)Ulica

Kubiny 6

7.3.4)Miejscowość

Ruda Śląska

7.3.5)Kod pocztowy

41-710

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159810,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60400000-2Usługi transportu lotniczego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →