„Dostosowanie istniejących pomieszczeń znajdujących się w przyziemiu budynków „A” i „B” szpitala na cele zespołu poradni specjalistycznych"
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie (Wolsztyn, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostosowanie istniejących pomieszczeń znajdujących się w przyziemiu budynków „A” i „B”…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
30 kwietnia 2026
Termin ofert: 27 maja 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
12 maja 2026
- Wynik postępowania
08 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WOLSZTYNIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | SPZOZ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 970773426 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wschowska 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wolsztyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL417 - Leszczyński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@spzozwolsztyn.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.spzozwolsztyn.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00238434 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-05-12 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00223748 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 1. Zamawiający nakłada na Wykonawców obowiązek odbycia wizji lokalnej z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia, tj. roboty budowlane w istniejącym budynku SPZOZ, w którym występują elementy istniejącej konstrukcji oraz instalacji mogące mieć wpływ na sposób realizacji robót. Wizja lokalna jest konieczna w celu zapoznania się ze stanem technicznym budynku oraz warunkami prowadzenia prac na czynnym obiekcie ochrony zdrowia. Pozwoli to Wykonawcom na prawidłowe oszacowanie zakresu robót, kosztów oraz ryzyk związanych z realizacją zamówienia. 2. Procedura dokonania wizji lokalnej: - Zamawiający wyznacza dwa terminy odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej (jeden z wyznaczonych terminów do wyboru przez Wykonawcę) – 07.05.2026 r. o godz. 10:00, 08.05.2026 r. o godz. 10:00; - Rejestracja w budynku D (Pokój nr 10) Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, ul. Wschowska 3, 64-200 Wolsztyn w dniu 07.05.2026 r. i dniu 08.05.2026 r. w godz. od 9.40 do 9.55; - Wizja lokalna – budynek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie o godz. 10.00; - Wydanie poświadczeń odbycia wizji lokalnej. 3. UWAGA: Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej w jednym z wyżej wyznaczonych terminów podlega sankcji w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 pzp. 4. Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, z postępowania o udzielenia zamówienia wyklucza się: 1) wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006” i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy. Po zmianie: 1. Zamawiający nakłada na Wykonawców obowiązek odbycia wizji lokalnej z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia, tj. roboty budowlane w istniejącym budynku SPZOZ, w którym występują elementy istniejącej konstrukcji oraz instalacji mogące mieć wpływ na sposób realizacji robót. Wizja lokalna jest konieczna w celu zapoznania się ze stanem technicznym budynku oraz warunkami prowadzenia prac na czynnym obiekcie ochrony zdrowia. Pozwoli to Wykonawcom na prawidłowe oszacowanie zakresu robót, kosztów oraz ryzyk związanych z realizacją zamówienia. 2. Procedura dokonania wizji lokalnej: - Zamawiający wyznacza trzy terminy odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej (jeden z wyznaczonych terminów do wyboru przez Wykonawcę) – 07.05.2026 r. o godz. 10:00, 08.05.2026 r. o godz. 10:00 oraz 19.05.2026 r. o godz. 10:00; - Rejestracja w budynku D (Pokój nr 10) Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, ul. Wschowska 3, 64-200 Wolsztyn w dniu 07.05.2026 r., 08.05.2026 r. oraz 19.05.2026 r. w godz. od 9.40 do 9.55; - Wizja lokalna – budynek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie o godz. 10.00; - Wydanie poświadczeń odbycia wizji lokalnej. 3. UWAGA: Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej w jednym z wyżej wyznaczonych terminów podlega sankcji w postaci odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 pzp. 4. Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, z postępowania o udzielenia zamówienia wyklucza się: 1) wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006” i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy; 3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-05-15 10:00 Po zmianie: 2026-05-27 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-05-15 10:15 Po zmianie: 2026-05-27 12:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-06-13 Po zmianie: 2026-06-25 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.