Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
69 255 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1zajęcia i warsztaty poza edukacją formalną dla uczniów – zajęcia projektowania grafik i podstawy obróbki zdjęć, warsztaty chemiczne, warsztaty dyskusyjne, zajęcia żeglarskie, warsztaty teatralne, warsztaty z komunikacji, warsztaty radzenia
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2szkolenia skierowane do kadry szkół – szkolenie „Metody ekspresji i impresji”, szkolenie „Metoda projektu pracy z uczniem”, szkolenie „Metody aktywizacji uczniów np. gamifikacja, śnieżna kula, mapa skojarzeń, odwrócona szkoła”, szkolenie „P
    Wartość umowy
    69 255 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3szkolenia i warsztaty dla rodziców/ opiekunów prawnych – Pedagogizacja dla rodziców/opiekunów prawnych
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Elastyczność40%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi polegające na realizacji usług szkoleniowych, doradczych oraz specjalistycznych, edukacyjno-społecznych w szkołach podstawowych Gminy Stężyca

Zamawiający Gmina Stężyca (Stężyca, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługi polegające na realizacji usług szkoleniowych, doradczych oraz specjalistycznych,…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 69 255 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina StężycaStężyca, Pomorskieopublikowano 11 maja 2026
Łączna wartość umów
69 255 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 marca 2026

    Termin ofert: 25 marca 2026 15:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    11 maja 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 69 255,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Specyfika: Zamówienie współfinansowane z EFS+ w ramach projektu 'INNOWACYJNA SZKOŁA, edukacja STEAM w Gminie Stężyca

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail