Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
192 401 zł
Umowa zawarta
11 maja 2026
Okres realizacji
do 2 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 192 401 zł – 202 293 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena96%Termin realizacji4%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków neurologicznych

Zamawiający Szpital Powiatowy w Zambrowie Sp. z o. o. (Zambrów, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków neurologicznych”, wybierając ofertę wykonawcy Neuca S.A. Wartość umowy: 192 401 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
192 401 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: dostawa sukcesywna, bez unieważnień, wszystkie pakiety objęte jednym postępowaniem

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Neuca S.A. (Toruń).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 192 401,06 zł (umowę zawarto 11 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 192 401,06 zł do 202 292,57 zł.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 2 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail