Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
151 800 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2026
Okres realizacji
606 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 145 000 zł – 288 500 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 4,7% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie działań edukacyjnych na terenie miasta Ciechanów w ramach ujętego w budżecie zadania pn. „Mazowsze bez smogu

Zamawiający Gmina Miejska Ciechanów (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie działań edukacyjnych na terenie miasta Ciechanów w ramach ujętego w…”, wybierając ofertę wykonawcy CECH-ART JOANNA DALECKA-GOCH 2. AGENCJA EVENTOWO-REKLAMOWA ANANAS JOANNA DALECKA-GOCH. Wartość umowy: 151 800 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
151 800 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 marca 2026

    Termin ofert: 8 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 maja 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CECH-ART JOANNA DALECKA-GOCH 2. AGENCJA EVENTOWO-REKLAMOWA ANANAS JOANNA DALECKA-GOCH (Luboń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 151 800,00 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 145 000,00 zł do 288 500,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 606 dni.

  • 5

    Specyfika: Projekt współfinansowany z EFRR w ramach programu „Mazowsze bez smogu”, realizacja kampanii edukacyjnej na terenie Ciechanowa.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA CIECHANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377824

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Jana Pawła II 6

1.5.2.)Miejscowość

Ciechanów

1.5.3.)Kod pocztowy

06-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umciechanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umciechanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29e5fcb0-e6d4-47db-a111-cd3cc10b86ae

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie działań edukacyjnych na terenie miasta Ciechanów w ramach ujętego
w budżecie zadania pn. „Mazowsze bez smogu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-29e5fcb0-e6d4-47db-a111-cd3cc10b86ae

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00235993

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00579651/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informującej w ramach projektu Mazowsze bez smogu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

rzedmiotem zamówienia jest „Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informującej’’ w ramach projektu „Mazowsze bez smogu” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działania: 2.1: „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 na terenie Gminy Miejskiej Ciechanów

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00177011

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informującej’’
w ramach projektu „Mazowsze bez smogu” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działania: 2.1: „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 na terenie Gminy Miejskiej Ciechanów.
Zakres prac objętych w zamówieniem zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik do wniosku.

4.5.3.)Główny kod CPV

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22140000-3 - Ulotki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

145000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

288500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

151800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1. CECH-ART JOANNA DALECKA-GOCH 2. AGENCJA EVENTOWO-REKLAMOWA ANANAS JOANNA DALECKA-GOCH

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7651486378

7.3.3)Ulica

Dojazdowa nr 5

7.3.4)Miejscowość

Luboń

7.3.5)Kod pocztowy

62-030

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

151800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

606 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Ciechanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciechanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 151 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80540000-1 (Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CECH-ART JOANNA DALECKA-GOCH 2. AGENCJA EVENTOWO-REKLAMOWA ANANAS JOANNA DALECKA-GOCH (Luboń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.