Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa chodnika oraz odwodnienia w ciągu drogi powiatowej Nr 1090R relacji Trześń – Grębów w m. Sokolniki i zmiana organizacji ruchu poprzez wykonanie przejścia dla pieszych w km 3+650 w m. Sok.

Zamawiający Powiat Tarnobrzeski (Tarnobrzeg, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa chodnika oraz odwodnienia w ciągu drogi powiatowej Nr 1090R relacji Trześń –…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat TarnobrzeskiTarnobrzeg, Podkarpackieopublikowano 8 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Tarnobrzeski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409070

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 Maja 4

1.4.2.)Miejscowość

Tarnobrzeg

1.4.3.)Kod pocztowy

39-400

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

15 822 39 22

1.4.8.)Numer faksu

15 822 39 22

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat@tarnobrzeski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tarnobrzeski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-713cb8a8-1004-45fd-95f7-f193790f985b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00235288

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00085384

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa chodnika oraz odwodnienia w ciągu drogi powiatowej Nr 1090R relacji Trześń – Grębów w m. Sokolniki i zmiana organizacji ruchu poprzez wykonanie przejścia dla pieszych w km 3+650 w m. Sok.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa chodnika oraz odwodnienia w ciągu drogi powiatowej Nr 1090R relacji Trześń – Grębów w m. Sokolniki i zmiana organizacji ruchu poprzez wykonanie przejścia dla pieszych w km 3+650 w m. Sokolniki.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) roboty pomiarowe,
b) roboty rozbiórkowe,
c) roboty ziemne,
d) wykonanie podbudowy pod nawierzchnię chodników i zjazdów,
e) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
f) ułożenie krawężników, obrzeży i palisad betonowych,
g) ułożenie koryt skrzynkowych betonowych,
h) roboty porządkowe (plantowanie ziemią urodzajną i obsiew trawą).

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FHU Czerwiński Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8672253906

4.3.3.)Ulica

Odlewników 52 k

4.3.4.)Miejscowość

Gorzyce

4.3.5.)Kod pocztowy

39-432

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

158000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00157547/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

158000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Tarnobrzeski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnobrzeg.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.