Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1046 zł
Umowa zawarta
27 kwietnia 2026
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1046 zł – 1460 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprzedaż i dostawa wytrząsarki dla Wydziału Technologiczno – Przyrodniczego

Zamawiający Uniwersytet Rzeszowski (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzedaż i dostawa wytrząsarki dla Wydziału Technologiczno – Przyrodniczego”, wybierając ofertę wykonawcy AB SYSTEM Andrzej Białoń. Wartość umowy: 1046 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet RzeszowskiRzeszów, Podkarpackieopublikowano 7 maja 2026
Wartość umowy
1046 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym, brak unieważnień lub wykluczeń

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AB SYSTEM Andrzej Białoń (Klęczany).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 045,50 zł (umowę zawarto 27 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 045,50 zł do 1 460,13 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

  • 6

    Wykonawca: Uniwersytet Rzeszowski (brak NIP w ogłoszeniu), siedziba: Rzeszów/podkarpackie

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail