Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
140 000 zł
Umowa zawarta
7 maja 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 140 000 zł – 289 050 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BUDOWA OŚWIETLENIA DROGI GMINNEJ NR 105924L w m. GARBÓW ul. MALINOWA

Zamawiający Gmina Garbów (Garbów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA OŚWIETLENIA DROGI GMINNEJ NR 105924L w m. GARBÓW ul. MALINOWA”, wybierając ofertę wykonawcy Amper-Pol Zakład Usług Technicznych Roman Siedliski. Wartość umowy: 140 000 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina GarbówGarbów, Lubelskieopublikowano 7 maja 2026
Wartość umowy
140 000 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lutego 2026

    Termin ofert: 10 marca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 maja 2026

    12 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: brak unieważnień, ofert wykluczonych ani pakietów, postępowanie prowadzone w trybie podstawowym

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Amper-Pol Zakład Usług Technicznych Roman Siedliski (Puławy), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 140 000,00 zł (umowę zawarto 7 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 140 000,00 zł do 289 050,00 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GARBÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019767

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowskie Przedmieście 50

1.5.2.)Miejscowość

Garbów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-080

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

815018063

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@garbow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://garbow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BUDOWA OŚWIETLENIA DROGI GMINNEJ NR 105924L w m. GARBÓW ul. MALINOWA

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee442d89-7768-4e7a-8d47-ae3142503354

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00233873

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00085789/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Budowa oświetlenia drogowego przy drodze gminnej nr 105924L w m. Garbów ul. Malinowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00120828

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.2710.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Zamówienie obejmuje

2.1. Budowę linii kablowej typu YAKXS 4x25mm2 oświetlenia drogowego w miejscowości Garbów, ul. Malinowa o dł. ok. 650 m; na działkach ew. nr. 161,162, 163/9, 163/8, 163/11, 136/12, 163/13, 163/15, 164/1, 164/2, 165/1, 165/2, 166/1, 166/2, 167, 168 obręb geodezyjny nr 0003 Garbów, gm. Garbów, - budowę słupów oświetlenia drogowego – 13 szt. - montaż szafki oświetleniowej - inwentaryzacja powykonawcza. 3. Minimalny okres gwarancji na wykonane roboty budowlane wynosi: 36 miesięcy. 4. UWAGA „Dostarczone w ramach zamówienia lampy oświetleniowe LED muszą zostać włączone w zdalny systemem sterowania oświetleniem, posiadanym przez Gminę Garbów”. Sterowanie oświetleniem powinno zapewniać zdalny nadzór (monitorowanie, konfiguracja) przez sieć Internet z poziomu przeglądarki – bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Dostęp do interfejsu użytkownika powinien być możliwy z dowolnego urządzenia wyposażonego w dostęp do Internetu i przeglądarkę internetową. 5. Zamawiający korzysta z Systemu PollightSmartLight. 6. Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik nr 11 do niniejszej SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

6

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

7

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

140000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

289050 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

140000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Amper-Pol Zakład Usług Technicznych Roman Siedliski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7161064983

7.3.3)Ulica

Kołłątaja 58/20

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.5)Kod pocztowy

24-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

140000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Garbów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Garbów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 140 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Amper-Pol Zakład Usług Technicznych Roman Siedliski (Puławy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.