Doposażenie Powiatowego Magazynu Zarządzania Kryzysowego w Kutnie
Zamawiający Powiat Kutnowski (Kutno, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Doposażenie Powiatowego Magazynu Zarządzania Kryzysowego w Kutnie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=266, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Zamiar zawarcia umowy
01 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
14 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 maja 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT KUTNOWSKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 611016146 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Kościuszki |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kutno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 99-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL715 - Skierniewicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 24 357 41 11 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@powiatkutno.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.powiatkutno.eu/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ac7e4083-63ee-4d26-a6ca-552444cd3ec5 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00232403 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00181359 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Doposażenie Powiatowego Magazynu Zarządzania Kryzysowego w Kutnie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia Powiatowego Magazynu Zarządzania Kryzysowego w Kutnie w ramach zadania „Doposażenie Powiatowego Magazynu Zarządzania Kryzysowego w Kutnie”, realizowanego w ramach Programu Priorytetowego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi „Bezpieczne województwo łódzkie – powiatowe magazyny zarządzania kryzysowego”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31120000-3 - Generatory |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39721320-1 - Osuszacze powietrza 39721310-8 - Ogrzewacze powietrza 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-04-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-04-24 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Firma Handlowa „Majster” Robert Tubielewicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 6731304953 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul.1-go Maja |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Szczecinek |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 78-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 178060,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00196599/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-04-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 178060,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →