Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiają z uwagi na okoliczność odrzucenia oferty Wykonawcy: PRIMA-BUD BIS Paula Durlej, 95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Wolności, nr 18D, lok. 1, która była jedyną w tym postępowaniu, unieważnia postępowania na podstawie art. 255 ust. 2) ustawy Pzp, który stanowi: „Art. 255 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim przejściu granicznym w Porcie Kołobrzeg, przy ulicy Portowej 41 w Kołobrzegu

Zamawiający Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował wynik postępowania „Remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiają z uwagi na okoliczność odrzucenia oferty Wykonawcy: PRIMA-BUD BIS Paula Durlej, 95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Wolności, nr 18D, lok. 1, która była jedyną w tym postępowaniu, unieważnia postępowania na podstawie art. 255 ust. 2) ustawy Pzp, który… Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

1.3.)Oddział zamawiającego

ZUW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514354

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wały Chrobrego 4

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-502

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

91) 430 34 39, (91) 430 3450

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bl@szczecin.uw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczecin.uw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zuw.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim przejściu granicznym w Porcie Kołobrzeg, przy ulicy Portowej 41 w Kołobrzegu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-525370fd-b4e9-40c6-9baa-12765f81fc85

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00229756

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00116257/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Remont pomieszczeń wynajmowanych na potrzeby służb granicznych w MPG w Kołobrzegu i w Szczecinie-Porcie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00186915

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

L-1.272.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim przejściu granicznym w Porcie Kołobrzeg, użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej znajdujących się w dwóch budynkach położonych blisko siebie tj. Oddziału Celnego w budynku centrali oraz Oddziału Celno-Skarbowego w budynku B-2, obydwa przy ulicy Portowej 41 w Kołobrzegu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący Złącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

44175000-7 - Panele

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiają z uwagi na okoliczność odrzucenia oferty Wykonawcy: PRIMA-BUD BIS Paula Durlej, 95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Wolności, nr 18D, lok. 1, która była jedyną w tym postępowaniu, unieważnia postępowania na podstawie art. 255 ust. 2) ustawy Pzp, który stanowi:
„Art. 255 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.