ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radymno”

Zamawiający Gmina Radymno (Radymno, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radymno”. Termin składania ofert minął 25 maja 2026, 10:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadymnoRadymno, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 5 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 855 460 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
25 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminOferty częściowe niedozwolone, preferencja dla MŚP (brak ograniczeń formalnych), termin realizacji: 12 miesięcy od podpisania umowy, ryzyko opóźnień związane z uzgodnieniami terenowymi z lokalnymi służbami.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radymno.

  • 4

    RyzykoWadium: 10 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail