Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
76 570 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 76 570 zł – 84 760 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do ogrzewania budynków Domu Pomocy Społecznej w Ludzisku.

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Ludzisku (Ludzisko, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do ogrzewania budynków Domu Pomocy Społecznej w…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU PETROMOT. Wartość umowy: 76 570 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
76 570 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU PETROMOT (Skulsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 76 570,00 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 76 570,00 zł do 84 760,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

  • 5

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 2 ustawy Pzp), bez części/pakietów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail