Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach realizacji programu inwestycyjnego pn. „Poprawa efektywności i dostępności do świadczeń zdrowotnych ...
Zamawiający "centrum Medyczne w Łańcucie" Sp. z o.o. (Łańcut, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Wadium
- 50 000 zł (wg SWZ)
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | "CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 180405906 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ignacego Paderewskiego 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łańcut |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 17 2240146 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 17 225 23 02 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia3@cm-lancut.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.cm-lancut.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00228955 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-05-05 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00206630 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4.1. | Informacje dotyczące wadium Przed zmianą | 1. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium. 2. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 50 000,00 PLN/Słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100. 3. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert tj. do dnia 7 maja 2026 roku do godz. 10.30. Forma i rodzaj złożenia wadium określa niniejsza SWZ. Po zmianie: 1. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium. 2. Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 50 000,00 PLN/Słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100. 3. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert tj. do dnia 12 maja 2026 roku do godz. 10.30. Forma i rodzaj złożenia wadium określa niniejsza SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-05-07 12:00 Po zmianie: 2026-05-12 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-05-07 12:00 Po zmianie: 2026-05-12 12:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.