Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 193 005 zł
Umowa zawarta
5 maja 2026
Okres realizacji
182 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 2 193 005 zł – 3 549 762 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont drogi działka 314 obręb Bobolice, Ząbkowice Śląskie”

Zamawiający Gmina Ząbkowice Śląskie (Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi działka 314 obręb Bobolice, Ząbkowice Śląskie”, wybierając ofertę wykonawcy ZBYLBRUK SP.Z.O.O.SP.K. Wartość umowy: 2 193 005 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
2 193 005 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 marca 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 maja 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: brak unieważnień, pakiet jednolity, oferta najtańsza przyjęta bez zastrzeżeń

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZBYLBRUK SP.Z.O.O.SP.K. (Bobolice 33), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 2 193 004,96 zł (umowę zawarto 5 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 2 193 004,96 zł do 3 549 761,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 182 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail