Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 unieważniono6 części
Łączna wartość wybranych ofert
93 498 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 11) Pakiet nr 1: Odczynniki chemiczne podstawowe, roztwory
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Odczynniki i wzorce do innych specyficznych oznaczeń
    Wartość umowy
    9107 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    59 163 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Podłoża mikrobiologiczne, suplementy
    Cena wybranej oferty
    3843 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 887 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    497 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów mikrobiologicznych dla Laboratoriów Działu Laboratoryjnego WSSE w Rzeszowie – Zamówienie z podziałem na 6 pakietów (części)

Zamawiający Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów mikrobiologicznych dla Laboratoriów Działu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 93 498 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość ofert
93 498 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 5 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ELEMENT Bryja Urszula (część 2); SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna (część 3); Argenta Sp. z o.o. (część 4); Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BIOMEX Sp. z o.o. (część 5) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 93 497,55 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Specyfika: podział na 6 pakietów, wszystkie rozstrzygnięte na rzecz jednego wykonawcy

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000291641

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

WIERZBOWA 16

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-959

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 852 21 11 wew. 388

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.wsse.rzeszow@sanepid.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/web/wsse-rzeszow

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1278408

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów mikrobiologicznych dla Laboratoriów Działu Laboratoryjnego WSSE w Rzeszowie – Zamówienie z podziałem na 6 pakietów (części)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da4a982a-bca9-4a67-87d9-c9cc613b7b59

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00228145

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00093218/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla WSSE w Rzeszowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00156996

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OZ.272.3.5.2026.DZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

83412,94 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Pakiet nr 1

Odczynniki chemiczne podstawowe, roztwory

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

5447,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2: Odczynniki i wzorce do innych specyficznych oznaczeń

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

8934,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3: Wzorce do pestycydów

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.5.)Wartość części

55131 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4: Podłoża mikrobiologiczne, suplementy

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

3499,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5: Lateksowe odczynniki diagnostyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

10100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6: Surowice do diagnostyki Salmonella

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

300,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do dnia 26.03.2026 r., do godziny 10:00 w niniejszym postępowaniu w zakresie Pakietu (części nr 1) nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9107,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9107,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9107,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELEMENT Bryja Urszula

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

811275848

7.3.3)Ulica

Chmaja

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-021

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9107,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59163 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59163 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59163 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181788600

7.3.3)Ulica

Lubomirskiego

7.3.4)Miejscowość

Izabelin

7.3.5)Kod pocztowy

05-080

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59163 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3843,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3843,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3843,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

Człuchowska

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-434

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20887,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20887,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20887,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20887,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BIOMEX Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6770051775

7.3.3)Ulica

Agrestowa

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-221

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20887,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

496,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

745,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

496,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Badawczo-Wdrożeniowy Ośrodka Salmonella „IMMUNOLAB” sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5862011240

7.3.3)Ulica

Kładki

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-822

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

496,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 167 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 082 zł1 296 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 022 144 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 082 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 296 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 93 498 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ELEMENT Bryja Urszula (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.