Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru

Zamawiający Miejski Zarząd Budynków Spółka z o.o. (Tarnów, Małopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Zarząd Budynków Spółka z o.o.Tarnów, Małopolskieopublikowano 5 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Budynków Spółka z o.o.

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850034311

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Waryńskiego 9

1.4.2.)Miejscowość

Tarnów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-100

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

14 6219381

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mzb.tarnow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzb.tarnow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka prawa handlowego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-35b59e5e-9ca7-4b99-ba42-98ff3b7827a5

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00228065

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-05-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00548780

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie współfinansowane jest z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach działania B.3.5.1. Inwestycje w energooszczędne budownictwo mieszkaniowe dla gospodarstw domowych o niskich i średnich dochodach.

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla zadania pn.: Budowa budynku mieszkalnego wielolokalowego przy ul. Krzyskiej w Tarnowie.
Zamówienie obejmuje:
a) pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (inspektor koordynujący),
b) pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, instalacji wentylacyjnych oraz sieci i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.
c) pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń.
d) pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń.

3.8.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

3.9.)Dodatkowy kod CPV

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-01-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

17 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZDI Spółka z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221002143

4.3.3.)Ulica

Jana Kiepury 6

4.3.4.)Miejscowość

Zamość

4.3.5.)Kod pocztowy

22-400

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

298182,23 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00064081/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-05-04

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zmiana na wniosek Wykonawcy

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmiana osoby wskazanej jako inspektor nadzoru robót sanitarnych

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

0

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Budynków Spółka z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.