Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
398 459 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    325 335 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    61 500 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    11 624 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres gwarancji na sprzęt40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Nowy Korczyn

Zamawiający Gmina Nowy Korczyn (Nowy Korczyn, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania w ramach realizacji projektu…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 398 459 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Nowy KorczynNowy Korczyn, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 4 maja 2026
Łączna wartość umów
398 459 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 marca 2026

    Termin ofert: 31 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 maja 2026

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Next Level IT Sp. z o.o. (część 1); ZETO PROJEKT Sp. z o.o. (część 2); Nowa System Białobrzeski Mirosław (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 398 458,50 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nowy Korczyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010429

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 1

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Korczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

28-136

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@nowykorczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nowykorczyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32c7b522-d37d-416d-b698-940193eade99

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Nowy Korczyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32c7b522-d37d-416d-b698-940193eade99

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00226707

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00090593/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Cyberbezpieczny samorząd

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu
4.Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach konkursu grantowego

Cyberbezpieczny Samorząd, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w ramach programu FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00167161

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZITŚ.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania w celu poprawy cyberbezpieczeństwa posiadanych przez Zamawiającego zasobów IT ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Nowy Korczyn, woj. Świętokrzyskie.

Część 1: Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania
1) Oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT z funkcją centralnego menedżera haseł - dostawa, konfiguracja i wdrożenie -1 kpl
2) Oprogramowanie przeciwdziałające wyciekowi danych -dostawa, konfiguracja i wdrożenie -1kpl
3) Serwer aplikacyjny produkcyjny - dostawa , instalacja i konfiguracja - 1 kpl
4) Serwer backupowy wraz z oprogramowaniem - dostawa , instalacja i konfiguracja - 1 kpl
5) UTM wraz ze wsparciem technicznym i wdrożeniem – 2kpl
6) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej- wdrożenie systemu pod gromadzenie logów zgodny z KRI – 1kpl
7) Przełącznik sieciowy zarządzany - dostawa , instalacja i konfiguracja – 2 szt.
8) Usługi – Instalacja, konfiguracja, wdrożenie oraz przeszkolenie

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

31214100-0 - Przełączniki

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.5.)Wartość części

239666,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania w celu poprawy cyberbezpieczeństwa posiadanych przez Zamawiającego zasobów IT ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Nowy Korczyn, woj. Świętokrzyskie.
Część 2: Dostawa oprogramowanie do zarządzania tożsamością i dostępem
1) Oprogramowanie do zarządzania tożsamością i dostępem- dostawa, konfiguracja i wdrożenie -1 kpl

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

13321,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania w celu poprawy cyberbezpieczeństwa posiadanych przez Zamawiającego zasobów IT ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Nowy Korczyn, woj. Świętokrzyskie.
Część 3: Aktualizacja i utrzymanie oprogramowania antywirusowego
1) Aktualizacja i utrzymanie oprogramowania antywirusowego - dostawa, konfiguracja -1 kpl

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

14134,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

325335,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

325335,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

325335,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Next Level IT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9542868751

7.3.4)Miejscowość

KATOWICE

7.3.5)Kod pocztowy

40-019

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

325335,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZETO PROJEKT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7393907745

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-005

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11623,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14277,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11623,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowa System Białobrzeski Mirosław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9561318359

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11623,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
615 375 zł
Próbka: 61 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
324 500 zł2 276 973 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 952 473 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
324 500 zł
Mediana
615 375 zł
Górny kwartyl
2 276 973 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowy Korczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Korczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 398 459 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Next Level IT Sp. z o.o. (KATOWICE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.