Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
27 000 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2026
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 27 000 zł – 71 722 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont częściowy nawierzchni podjazdu do budynku nr 7 w kompleksie wojskowym przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w Pruszczu Gdańskim

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont częściowy nawierzchni podjazdu do budynku nr 7 w kompleksie wojskowym przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy Trójmiasto Serwis Magdalena Sulkowska. Wartość umowy: 27 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 4 maja 2026
Wartość umowy
27 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Trójmiasto Serwis Magdalena Sulkowska (Gdańsk), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 27 000,00 zł (umowę zawarto 30 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 27 000,00 zł do 71 721,99 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

  • 6

    KryteriaKryterium oceny ofert stanowiła cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail