Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
126 554 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RIVAGIS Paweł Król· Kwidzyń
    Wartość umowy
    64 591 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa pomocy dydaktycznych dla zadania Sekcja instrumentalno-wokalna „ZWIERZOLUBY” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący parametry produktów stanowi Załączniku nr 1b do SWZ dla Części 2 – Opis przedmiotu zamówienia. Zasady odb
    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RIVAGIS Paweł Król· Kwidzyń
    Wartość umowy
    61 963 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pomocy dydaktycznych dla zadań „Sprawny jak strażak, żołnierz, policjant” i „ZWIERZOLUBY”

Zamawiający Gmina Lubsko (Lubsko, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pomocy dydaktycznych dla zadań „Sprawny jak strażak, żołnierz, policjant” i…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RIVAGIS Paweł Król. Łączna wartość umów: 126 554 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina LubskoLubsko, Lubuskie (powiat Żarski →)opublikowano 2 maja 2026
Łączna wartość umów
126 554 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RIVAGIS Paweł Król za łącznie 126 554,27 zł.

  • 4

    KryteriaKryterium oceny ofert stanowiła cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lubsko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770646

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Wolnosci 1

1.5.2.)Miejscowość

Lubsko

1.5.3.)Kod pocztowy

68-300

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lubsko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lubsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lubsko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pomocy dydaktycznych dla zadań
„Sprawny jak strażak, żołnierz, policjant”
i „ZWIERZOLUBY”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1ea516b6-24fa-443f-9ab8-1e41c91e8b9d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225656

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00020446/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.5 Zakup doposażenia w ramach projektu

„Kompetentny i odkrywczy uczeń na obszarze partnerstwa” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach: Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 – 2027, Działanie FELB.06.15 Edukacja – IIT, Priorytet FELB.06 – Fundusze Europejskie na wsparcie dla obywateli

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00161425

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR.2710.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń w ramach zadania
Część 1 - Dostawa pomocy dydaktycznych dla zadania - „Sprawny jak strażak, żołnierz, policjant”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący parametry produktów stanowi załącznik nr 1a do SWZ dla Części I - Opis przedmiotu zamówienia. Zasady odbioru i weryfikacji prawidłowości realizacji dostawy z wymaganiami umowy zawarto w Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

51288,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.)Wartość części

40100,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64591,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64591,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64591,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RIVAGIS Paweł Król

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811792697

7.3.3)Ulica

Ul. Krańcowa 1

7.3.4)Miejscowość

Kwidzyń

7.3.5)Kod pocztowy

82-500

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64591,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61963,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61963,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61963,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RIVAGIS Paweł Król

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811792697

7.3.3)Ulica

Ul. Krańcowa 1

7.3.4)Miejscowość

Kwidzyń

7.3.5)Kod pocztowy

82-500

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61963,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubsko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 126 554 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RIVAGIS Paweł Król (Kwidzyń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.