Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu "Instalacje elektryczne obiektowe i budynkowe" dla 10 uczniów/uczennic ZSP w Ornontowicach oraz 2 nauczycieli/ek z ZSP w Ornontowicach,proj. Zawodowy Mikołowski

Zamawiający Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu (Mikołów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu "Instalacje elektryczne obiektowe i budynkowe" dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255016

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Żwirki i Wigury 4a

1.4.2.)Miejscowość

Mikołów

1.4.3.)Kod pocztowy

43-190

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@mikolowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mikolowski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cdbaae94-4faf-45d4-9e69-0fff62049e04

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00223630

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00384438

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim” współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021–2027, Priorytet FSL.10.00 – Fundusze Europejskie na transformację, Działanie FSL.10.23 – Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu "Instalacje elektryczne obiektowe i budynkowe" dla 10 uczniów/uczennic ZSP w Ornontowicach oraz 2 nauczycieli/ek z ZSP w Ornontowicach,proj. Zawodowy Mikołowski

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: zorganizowanie i przeprowadzenie kursu „Instalacje elektryczne obiektowe i budynkowe” dla 10 uczniów/uczennic Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach oraz 2 nauczycieli/ek praktycznej nauki zawodu z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach w ramach projektu „Zawodowy Mikołowski – Edukacja Zawodowa w procesie transformacji w Powiecie Mikołowskim” współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021–2027, Priorytet FSL.10.00 – Fundusze Europejskie na transformację, Działanie FSL.10.23 – Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu.
Kurs musi zostać przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Kurs powinien zostać przeprowadzony w formie stacjonarnej
Liczba uczestników ogółem – 12
Liczba grup ogółem – 2
Liczba osób w grupie – 6
Kurs dla 12 uczestników/uczestniczek zostanie przeprowadzony dla 2 grup zajęciowych 6-osobowych.
Liczba godzin/grupę – minimum 21
Z czego:
godzina = godzina zegarowa
liczba osób pracujących przy jednym stanowisku podczas zajęć praktycznych = 1 os.

Zamawiający dopuszcza możliwość zmian liczebności grupy, przy czym minimalna liczba osób w jednej grupie powinna wynosić 4 osoby, a maksymalna dopuszczalna liczba osób w jednej grupie 8 osób.

3.9.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

8 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EMT-Systems Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6342741010

4.3.4.)Miejscowość

Gliwice

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

31200 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00223621/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

31200 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mikołów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.