Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
966 300 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 966 300 zł – 1 220 688 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa SUW, wykonanie prac związanych z zabezpieczeniem wody do celów ppoż. oraz wykonanie odwodnienia liniowego w m. Wojtkowa.

Zamawiający Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu (Przemyśl, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa SUW, wykonanie prac związanych z zabezpieczeniem wody do celów ppoż. oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy AQUA Liliia Khomiak. Wartość umowy: 966 300 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
966 300 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AQUA Liliia Khomiak (Jasło), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 966 300,00 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 966 300,00 zł do 1 220 688,48 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

  • 5

    PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH i BUDOWLANYCH "DROG-BUD" SPÓŁKA AKCYJNA

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650186837

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Adama Mickiewicza 34

1.5.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.5.3.)Kod pocztowy

37-700

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.biosg@strazgraniczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://biosg.ezamawiajacy.pl/pn/BIOSG/demand/268065/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa SUW, wykonanie prac związanych z zabezpieczeniem wody do celów ppoż. oraz wykonanie odwodnienia liniowego w m. Wojtkowa.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-db97c21d-3ea5-472c-92ef-43fe2eb9620d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00222283

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00126943/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa SUW, wykonanie prac związanych z zabezpieczeniem wody do celów p.poż oraz wykonanie odwodnienia liniowego w m. Wojtkowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00139555

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/SBiON/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

561461,83 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na przebudowie SUW, wykonaniu prac związanych z zabezpieczeniem wody do celów ppoż. oraz wykonaniu odwodnienia liniowego w m. Wojtkowa. 2. Prace będą prowadzone na obiekcie czynnym Placówki SG w m. Wojtkowa. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wskazania Wykonawcy kolejności wykonywania prac w związku ze specyfiką użytkową obiektu i osób przebywających w obiekcie. 3. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt. 1 obejmuje następujący zakres prac: przebudowę stacji uzdatniania wody (prace budowlano-remontowe, wymiana urządzeń i sterowania); wykonanie instalacji zewnętrznych wodociągowych i ppoż.; wykonanie instalacji wewnętrznych ppoż.; wykonanie nowego odwodnienia liniowego przy budynku mieszkalnym; wykonanie regeneracji istniejącej studni głębinowej i zbiornika ppoż.; wykonanie wewnętrznych instalacji sygnalizacyjnych, elektrycznych (a w tym SSP – System Sygnalizacji Pożaru, pożarowego wyłącznika prądu). 4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony i opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ, na który składa się dokumentacja projektowa, STWiOR oraz przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

966300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1220688,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

966300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AQUA Liliia Khomiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6852346672

7.3.3)Ulica

Towarowa 29

7.3.4)Miejscowość

Jasło

7.3.5)Kod pocztowy

38-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

966300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Okres realizacji zamówienia – do 120 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy. Za dzień zakończenia realizacji robót budowlanych, stanowiących przedmiot zamówienia, uważany jest dzień pisemnego zgłoszenia Zamawiającemu przez Wykonawcę zakończenia robót wraz z uzyskaniem wymaganych parametrów wody, z jednoczesnym osiągnieciem gotowości do odbioru końcowego, potwierdzonym przez osoby nadzorujące wykonywanie robót.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 966 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AQUA Liliia Khomiak (Jasło). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.