Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość wybranych ofert
378 148 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Rozbudowa systemu T-DOC, wyposażenie
    Cena wybranej oferty
    130 239 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Komputery na stanowisko obsługi systemu
    Cena wybranej oferty
    113 839 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    27 306 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Stoliki pod komputery przenośne
    Wartość umowy
    40 098 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Zgrzewarki rotacyjne z wbudowaną drukarką jednowierszową
    Cena wybranej oferty
    66 666 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy20%Termin gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa systemu T-DOC wraz z dostawą wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni. Postępowanie nr 2

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa systemu T-DOC wraz z dostawą wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni.…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 378 148 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość ofert
378 148 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Getinge Polska Sp. z o.o. (części 1, 2, 5); VIRTUALSTOR Robert Solarski (część 3); PRESTIGE - MED S.C. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 378 147,51 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamawiającym jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W GDAŃSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190306013

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kartuska 4/6

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-104

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

583098284

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@zozmswia.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zozmswia.gda.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zozmswiagda.ezamawiajacy.pl/pn/zozmswiagda/demand/277944/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa systemu T-DOC wraz z dostawą wyposażenia do Centralnej Sterylizatorni. Postępowanie nr 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3e5f5ec0-3de6-441a-bc71-dc85247d0c82

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00221000

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00028582/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa rozbudowy systemu T-DOC, dostawa komputerów przenośnych oraz wózków pod komputery przenośne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

POPRAWA JAKOŚCI I EFEKTYWNOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH ORAZ ZWIĘKSZENIE DOSTĘPNOŚCI DO LECZENIA ONKOLOGICZNEGO DLA PACJENTÓW W SP ZOZ MSWIA W GDAŃSKU

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00176146

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

23/2026/ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1
Rozbudowa systemu T-DOC, wyposażenie

4.5.3.)Główny kod CPV

72230000-6 - Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

49750,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2
Komputery na stanowisko obsługi systemu

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

12043,9 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3
Komputery przenośne

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

16282,93 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4
Stoliki pod komputery przenośne

4.5.3.)Główny kod CPV

33192000-2 - Meble medyczne

4.5.5.)Wartość części

32600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5
Zgrzewarki rotacyjne z wbudowaną drukarką jednowierszową

4.5.3.)Główny kod CPV

33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne

4.5.5.)Wartość części

54140 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

130238,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

130238,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130238,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Getinge Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL1131080431

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

310743,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-22

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

113838,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

113838,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

113838,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Getinge Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL1131080431

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

310743,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-22

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27306,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27306,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27306,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VIRTUALSTOR Robert Solarski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL6731743138

7.3.4)Miejscowość

Szczecinek

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27306 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-18

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40098,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46494,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40098,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRESTIGE - MED S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL5592051694

7.3.4)Miejscowość

BORÓWNO

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40098 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-22

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66666,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66666,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66666,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Getinge Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL1131080431

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

310743,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-22

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72230000-6Usługi w zakresie rozbudowy oprogra…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 378 148 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72230000-6 (Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Getinge Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.