Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
498 150 zł
Umowa zawarta
8 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 20 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 498 150 zł – 629 094 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja szczegółowej osnowy geodezyjnej poziomej dla obszaru Powiatu Obornickiego

Zamawiający Powiat Obornicki (Oborniki, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja szczegółowej osnowy geodezyjnej poziomej dla obszaru Powiatu Obornickiego”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Geodezyjne Michał Ogrodniczak. Wartość umowy: 498 150 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat ObornickiOborniki, Wielkopolskie (powiat Obornicki →)opublikowano 28 kwietnia 2026
Wartość umowy
498 150 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Geodezyjne Michał Ogrodniczak (Olsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 498 150,00 zł (umowę zawarto 8 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 498 150,00 zł do 629 093,75 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    KryteriaKryterium oceny ofert było połączenie ceny (60%) oraz doświadczenia zawodowego wykonawcy (40%).

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2026 r..

  • 6

    postępowaniu na modernizację szczegółowej osnowy geodezyjnej poziomej dla obszaru Powiatu Obornickiego, zamówienie zostało udzielone firmie "GEO-TECH" Sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail