Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 621 732 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Śledzenie przesyłek40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym

Zamawiający Zarząd Dróg Miejskich (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym”, wybierając ofertę wykonawcy Poczta Polska S.A. Wartość umowy: 2 621 732 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg MiejskichGdynia, Pomorskieopublikowano 28 kwietnia 2026
Wartość umowy
2 621 732 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Poczta Polska S.A (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 621 731,55 zł (umowę zawarto 1 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2028 r..

  • 4

    WykonawcaZamówienie na usługi pocztowe i kurierskie wygrała firma "Krajowy Operator Pocztowy Sp. z o.o.".

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail