Budowa wiaty dla ambulansu w stacji pogotowia ratunkowego w Pszczynie, przy ul. Antesa 6 w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Zamawiający Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach (Katowice, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa wiaty dla ambulansu w stacji pogotowia ratunkowego w Pszczynie, przy ul. Antesa 6…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 kwietnia 2026
Termin ofert: 7 maja 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
28 kwietnia 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
02 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 270151110 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Powstańców 52 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Katowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 40-024 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | wpr@wpr.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bip.wpr.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00219546 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-28 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00200044 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.5. | Nazwa kryterium (Kryterium 2) Przed zmianą | Doświadczenie Wykonawcy w realizacji robót budowlanych Po zmianie: Doświadczenie kierownika budowy |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4.1. | Informacje dotyczące wadium Przed zmianą | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 3 000 ,00 zł (trzy tysiące). 2) Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą tj. do dnia 02.06.2026 r. Po zmianie: Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 3 000 ,00 zł (trzy tysiące). 2) Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą tj. do dnia 05.06.2026 r. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-05-04 09:00 Po zmianie: 2026-05-07 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-05-04 09:15 Po zmianie: 2026-05-07 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-06-02 Po zmianie: 2026-06-05 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.