Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
703 854 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Dostawa leków onkologicznych oraz z „programów lekowych” dla SP ZOZ w Kraśniku Pakiet I
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    44 550 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    374 297 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    244 751 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 848 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    19 408 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Warunki płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków onkologicznych oraz z „programów lekowych” dla SP ZOZ w Kraśniku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku (Kraśnik, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa leków onkologicznych oraz z „programów lekowych” dla SP ZOZ w Kraśniku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 703 854 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
703 854 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lutego 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 kwietnia 2026

    5 ofert5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 5 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Roche Polska Sp. z o.o. (część 2); FARMACOL-LOGISTYKA Sp. z o.o. (część 3); AstraZeneca Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (część 4); Urtica Sp. z o. o (część 5) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 703 853,64 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Zamawiającym było Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAŚNIKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431181344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Fryderyka Chopina 13

1.5.2.)Miejscowość

Kraśnik

1.5.3.)Kod pocztowy

23-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 81 825 13 58

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gtargosinski@spzoz.krasnik.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz.krasnik.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzoz-krasnik.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-krasnik/demand/269234/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa leków onkologicznych oraz z „programów lekowych” dla SP ZOZ w Kraśniku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6e8cbff3-9962-4ea4-8e12-75a5c06118e9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00217665

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00130411

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ/IV/ZP/07/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków onkologicznych oraz z „programów lekowych” dla SP ZOZ w Kraśniku
Pakiet I

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

8200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet II
Pakiet II

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

45000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet III
Pakiet III

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

375000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet IV
Pakiet IV

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

245000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet V
Pakiet V

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

17000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet VI
Pakiet VI

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

25000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44550,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Roche Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5220014461

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

374297,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

374297,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

374297,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FARMACOL-LOGISTYKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252409576

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

374297,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

244751,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

244751,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

244751,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AstraZeneca Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5263446902

7.3.4)Miejscowość

Budapeszt

7.3.7.)Kraj

Węgry

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

244751,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20847,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20847,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20847,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Urtica Sp. z o. o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20847,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19407,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19407,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19407,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tramco Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242625887

7.3.4)Miejscowość

Płochocin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19407,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 249 487 zł
Próbka: 259 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
462 569 zł9 752 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 289 566 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
462 569 zł
Mediana
2 249 487 zł
Górny kwartyl
9 752 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraśnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 703 854 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Roche Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.