„Bieżące utrzymanie i eksploatacja szaletów miejskich zlokalizowanych na terenie miasta Legnica”
Zamawiający Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica (Legnica, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Bieżące utrzymanie i eksploatacja szaletów miejskich zlokalizowanych na terenie miasta…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 821 951 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
03 marca 2025
Termin ofert: 11 marca 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 kwietnia 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
27 kwietnia 2026
- Zmiana umowy
27 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 390647251 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Słowiański 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Legnica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-220 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL516 - Legnicko-głogowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@legnica.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://um.bip.legnica.eu/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00216267 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-27 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00181985 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 2.8. | Numer planu postępowań w BZP Przed zmianą | 2025/BZP 00053411/02/P Po zmianie: 2025/BZP 00053411/14/P |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.2. | Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą | 42000000 Po zmianie: 420000,00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).