Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
119 076 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Środki czystościowe- Pakiet gospodarczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    64 036 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ręczniki papierowe, papier toaletowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    42 632 zł
    4 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Chemia gospodarcza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Ściereczki do sprzątania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    12 408 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa środków czystości do magazynu na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o.o.”

Zamawiający Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa środków czystości do magazynu na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o.o”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 119 076 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Olmedica w Olecku - Sp. z o.o.Olecko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olecki →)opublikowano 27 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
119 076 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 marca 2026

    Termin ofert: 12 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 kwietnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Handlowo-Usługowa Impuls Jakub Popko (część 1); BDS Sp. z o.o. (część 2); BDS Sp. zo.o. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 119 075,55 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Usługi Czystościowe "CLEAN-IT" Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail