Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość wybranych ofert
148 222 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup i dostawa świeżych owoców, warzyw i soków Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo– cenowym stanowiącym załącznik nr 1.1 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Wartość umowy
    29 149 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup i dostawa jajek Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.2 do Formularza oferty(wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Wartość umowy
    5390 zł
    4 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Zakup i dostawa produktów garmażeryjnych Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.3 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Zakup i dostawa mrożonek – owoców, warzyw i ryb Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.4 do Formularza oferty(wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Wartość umowy
    10 461 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Zakup i dostawa mięsa, wędlin i drobiu Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.5 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Wartość umowy
    39 093 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6Zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.6 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Zakup i dostawa produktów sypkich, przypraw, przetworów i słodyczy Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.7 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Wartość umowy
    36 706 zł
    3 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Zakup i dostawa nabiału i mleka Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.8 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Cena wybranej oferty
    20 564 zł
    3 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Zakup i dostawa ziemniaków Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.9 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)
    Wartość umowy
    6860 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP I DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA W WOLI GUŁOWSKIEJ

Zamawiający Zespół Szkół im. Gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej (Wola Gułowska, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „ZAKUP I DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA W…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 148 222 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość ofert
148 222 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 7 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Tomik Tomasz Depta (część 1); Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko (części 2, 4); Mięs-Hurt” Oleksińska Spółka Jawna (część 5); Almax-Dystrybucja sp. z o.o. (części 7, 8) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 148 222,49 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Ofertyprzetargu złożono cztery oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. F. KLEEBERGA W WOLI GUŁOWSKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001117158

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

60

1.5.2.)Miejscowość

Wola Gułowska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-481

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szkolawola@adamow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zswolagulowska.adamow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-38681429-7dbf-4c78-a893-ec7b8e1db665

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAKUP I DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA W WOLI GUŁOWSKIEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-38681429-7dbf-4c78-a893-ec7b8e1db665

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00215743

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00022418/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 ZAKUP I DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00023089

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/dost./2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

171428,57 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa świeżych owoców, warzyw i soków
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo– cenowym stanowiącym załącznik nr 1.1 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15321000-4 - Soki owocowe

4.5.5.)Wartość części

25904,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa jajek
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.2 do Formularza oferty(wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

5000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa produktów garmażeryjnych
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.3 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

15894000-1 - Przetworzone produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15851000-8 - Produkty mączne

4.5.5.)Wartość części

14542,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mrożonek – owoców, warzyw i ryb
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.4 do Formularza oferty(wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

15332100-5 - Przetworzone owoce

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

10995,23 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mięsa, wędlin i drobiu
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.5 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

37142,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.6 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

7142,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa produktów sypkich, przypraw, przetworów i słodyczy
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.7 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15897200-4 - Produkty puszkowane

15612100-2 - Mąka pszenna

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.5.)Wartość części

36166,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa nabiału i mleka
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.8 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

15511000-3 - Mleko

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne

15530000-2 - Masło

15512000-0 - Śmietana

4.5.5.)Wartość części

25009,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa ziemniaków
Produkty zostały określone w Formularzu asortymentowo–cenowym stanowiącym załącznik nr 1.9 do Formularza oferty (wzór formularza oferty to odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.)Wartość części

9523,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29148,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29148,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29148,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomik Tomasz Depta

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7162399119

7.3.3)Ulica

Składowa 10

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.5)Kod pocztowy

24-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29148,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5390,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7140,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5390,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5390,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10461,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10703,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10461,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt i Detal Artykuły Spożywczo Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10461,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39093,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39093,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39093,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mięs-Hurt” Oleksińska Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8251734229

7.3.3)Ulica

Warszawska 88

7.3.4)Miejscowość

Łuków

7.3.5)Kod pocztowy

21-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39093,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36705,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40370,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36705,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Almax-Dystrybucja sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7132695379

7.3.3)Ulica

Panieńszczyzna

7.3.4)Miejscowość

Jastków

7.3.5)Kod pocztowy

21-002

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36705,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20564,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23660,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20564,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Almax-Dystrybucja sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7132695379

7.3.3)Ulica

Panieńszczyzna

7.3.4)Miejscowość

Jastków

7.3.5)Kod pocztowy

21-002

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23660,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6860,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7515,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6860,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Lobo s.c. Hurtownia Owoców i Warzyw Michał Kopik, Grzegorz Kopik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5060026081

7.3.3)Ulica

Fabryczna 2

7.3.4)Miejscowość

Ryki

7.3.5)Kod pocztowy

08-500

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6860,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół im. Gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wola Gułowska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 148 222 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tomik Tomasz Depta (Puławy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.