Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
232 470 zł
Umowa zawarta
20 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 21 maja 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Likwidacja barier transportowych – zakup autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych z przeznaczeniem dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Jaromin

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Jarominie (Trzebiatów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Likwidacja barier transportowych – zakup autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych z…”, wybierając ofertę wykonawcy TRUCK IMPORT-EXPORT WYNAJEM SP. Z O. O. Wartość umowy: 232 470 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
232 470 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 10 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 kwietnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ani unieważnień postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRUCK IMPORT-EXPORT WYNAJEM SP. Z O. O. (Warszawa), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 232 470,00 zł (umowę zawarto 20 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 maja 2026 r..

  • 6

    Zamówienie publiczne na zakup autobusu dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Jaromin zostało udzielone w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail