Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
307 500 zł
Umowa zawarta
23 kwietnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 307 500 zł – 682 215 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont pomostu na plaży miejskiej nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie

Zamawiający Gmina Miejska Człuchów (Człuchów, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont pomostu na plaży miejskiej nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Prywatne "KOPOL" Jan Kożyczkowski. Wartość umowy: 307 500 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska CzłuchówCzłuchów, Pomorskie (powiat Człuchowski →)opublikowano 24 kwietnia 2026
Wartość umowy
307 500 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Prywatne "KOPOL" Jan Kożyczkowski (Bytów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 307 500,00 zł (umowę zawarto 23 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 307 500,00 zł do 682 215,01 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail