Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
306 066 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2026
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dostępne specjalizacje20%Aktualizacje systemu oraz pełna zgodność z EBM10%Dostępne kalkulatory kliniczne10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa prenumeraty bazy wiedzy medycznej (wykorzystującej technologię AI) wspierającej personel w podejmowaniu decyzji klinicznych

Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa prenumeraty bazy wiedzy medycznej (wykorzystującej technologię AI) wspierającej…”, wybierając ofertę wykonawcy ABE Holding Sp. z o.o. Wartość umowy: 306 066 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
306 066 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ABE Holding Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 306 065,82 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

  • 5

    KryteriaKryterium oceny ofert był wyłącznie cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000298583

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strzelecka 2

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-503

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@dzieciecyszpital.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dzieciecyszpital.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1282483

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa prenumeraty bazy wiedzy medycznej (wykorzystującej technologię AI) wspierającej personel w podejmowaniu decyzji klinicznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b42b5cb0-245f-4e74-997e-2d228a9983a9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00212938

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00017005/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Prenumerata bazy wiedzy medycznej (wykorzystującej technologię AI) wspierającej personel w podejmowaniu decyzji klinicznych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” (KPO) w ramach projektu: Transformacja cyfrowa Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie poprzez rozwój usług cyfrowych z uwzględnieniem podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów informatycznych jednostki.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00166721

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.271.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa prenumeraty bazy wiedzy medycznej (wykorzystującej technologię AI) wspierającej personel w podejmowaniu decyzji klinicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
1.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia,
1.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy,

4.5.3.)Główny kod CPV

22200000-2 - Gazety, dzienniki, czasopisma i magazyny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79980000-7 - Usługi prenumeraty

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

306065,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

306065,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

306065,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ABE Holding Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272656332

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

306065,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22200000-2Gazety, dzienniki, czasopisma i mag…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 306 066 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22200000-2 (Gazety. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ABE Holding Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.