,,Modernizacja - adaptacja magazynu na potrzeby ochrony ludności – II etap” w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”
Zamawiający Powiat Krośnieński (Krosno, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „,,Modernizacja - adaptacja magazynu na potrzeby ochrony ludności – II etap” w ramach…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 12 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 kwietnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
28 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 czerwca 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Krośnieński |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Krośnieński |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 6842377932 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Bieszczadzka 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Krosno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 38-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL821 - Krośnieński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 134375713 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 134375715 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@powiat.krosno.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiat.krosno.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00212727 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00193350 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-27 10:00 Po zmianie: 2026-05-04 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-27 10:30 Po zmianie: 2026-05-04 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-05-26 Po zmianie: 2026-06-02 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.