Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 302 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Okres realizacji
od 17 kwietnia 2026 do 16 marca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Akcesoria do zabiegów artroskopowych.

Zamawiający Szpital Miejski w Morągu Sp. z o.o. (Morąg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Akcesoria do zabiegów artroskopowych”, wybierając ofertę wykonawcy Arthrex Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 19 302 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
19 302 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 kwietnia 2026

    Termin ofert: 15 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzucenia żadnej oferty ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arthrex Polska Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 19 302,08 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 kwietnia 2026 r. do 16 marca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL MIEJSKI W MORĄGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306555

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 16

1.5.2.)Miejscowość

Morąg

1.5.3.)Kod pocztowy

14-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpitalmorag.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalmorag.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/7d16cf9e-bc43-41d9-95ae-fa5964d4dc3a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Akcesoria do zabiegów artroskopowych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe32e28a-31c1-40f9-a4cb-0ac922e51649

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00212630

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00186936

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

9/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

17872,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Tytanowa płyta do artrodezy stawu śródstopno-paliczkowego palucha, wysokość 1,5mm, płyta anatomiczna prawa/lewa, dostępna w trzech długościach 45mm - 62mm, zgięcie grzbietowe 8 stopni, koślawość 5 stopni, płyta prosta w trzech długościach 46mm - 65mm, mocowanie płyty z użyciem śrub 3mm, blokowanych zmienno-kątowo.
2. Śruba tytanowa, blokowana, średnica 2,4mm (długość 8-40mm), średnica 3,0mm (długość 10-40mm), średnica 3,5mm (długość 10-60mm)
3. Śruba tytanowa, korowa, średnica 2,4mm (długość 8-40mm), średnica 3,0mm (długość 10-40mm), średnica 3,5mm (długość 10-60mm)
4. "Tytanowe śruby kompresyjne, kaniulowane,
- średnica 3,0mm (długość 10-50mm),
- średnica 4,0mm (długość 14-60mm)"
5. Drut prowadzący 1,6mm.
6. Drut Kirschnera 1,1mm.
7. Element mocujący typu BB-Tak
8. Element mocujący typu BB-Tak, gwintowany
9. "Tytanowe śruby Herberta, kaniulowane z podwójnym gwintem, cześć gwintowana stanowi 30% długości śruby, dostępne w opakowaniach
sterylnych i niesterylnych
- średnica 2,5mm (długość 8-34mm),
- średnica 3,0mm (długość 10-36mm)"
10. Tytanowe śruby typu "snap-off", średnica 2 mm, długości w zakresie 10 do 14 mm, kodowana kolorem
11. Tytanowe śruby typu "snap-off", średnica 3,0mm, długość w zakresie 13mm - 19mm.
12. Klamra stalowa do osteotomii, szerokość 8 i 10 mm (głębokość wprowadzenia 10,5mm), implant sterylny
13. Drut prowadzący, niesterylny, 0,86mm x 80mm, 0,86mm x 120mm, 1mm x 80mm, 1mm x 120mm, 1,35mm x 170mm, 2,4mm x 170mm
14. Drut prowadzący, średnica 0,86mm
15. Drut prowadzący, średnica 0,86mm, gwintowany.
16. Drut prowadzący, średnica 1,1mm, 1,35mm
17. Drut prowadzący, średnica 1,1mm, gwintowany.
18. Drut prowadzący z końcówką trokara, średnica 1,35mm, gwintowany.
19. "Kotwica tytanowa 3,5mm x 10mm, wzmocniony podwójny szew w rozmiarze #0 lub pojedynczy w rozmiarze #1 zakończony igłami, implanty na
jednorazowym podajniku"
20. Drut prowadzący, niesterylny, 0,86mm x 80mm, 0,86mm x 120mm, 1mm x 80mm, 1mm x 120mm, 1,35mm x 170mm, 2,4mm x 170mm
21. Drut prowadzący, średnica 0,86mm
22. Drut prowadzący, średnica 0,86mm, gwintowany.
23. Drut prowadzący, średnica 1,1mm, 1,35mm
24. Drut prowadzący, średnica 1,1mm, gwintowany.
25. Drut prowadzący z końcówką trokara, średnica 1,35mm, gwintowany.
26. "Kotwica tytanowa 3,5mm x 10mm, wzmocniony podwójny szew w rozmiarze #0 lub pojedynczy w rozmiarze #1 zakończony igłami, implanty na
jednorazowym podajniku"

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19302,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19302,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19302,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Arthrex Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010330145

7.3.3)Ulica

Karczunkowska 42

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-871

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19302,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-04-17 do 2027-03-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33183100-7Implanty ortopedyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 171 800 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
492 644 zł5 374 254 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 881 610 zł
Źródło próbki
CPV 33183100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
492 644 zł
Mediana
1 171 800 zł
Górny kwartyl
5 374 254 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Miejski w Morągu Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Morąg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 19 302 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33183100-7 (Implanty ortopedyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Arthrex Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.