Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
351 008 zł
Umowa zawarta
10 kwietnia 2026
Okres realizacji
21 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 351 008 zł – 1 151 280 złodrzucone: 5
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Przedłużenie okresu gwarancji i rękojmi – K210%Doświadczenie osoby delegowanej do realizacji usługi – K320%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budynków wielorodzinnych wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego dla inwestycji w gminie Serock (...)”

Zamawiający Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN Mazowsze Centrum Spółka z o. o. (Wieliszew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budynków wielorodzinnych wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Technobeton Sp. z o.o. Wartość umowy: 351 008 zł. Złożono 12 ofert.

Wartość umowy
351 008 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 lutego 2026

    Termin ofert: 27 lutego 2026 16:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 kwietnia 2026

    12 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym. Nie było odrzucenia ani unieważnienia.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Technobeton Sp. z o.o. (Lublin).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 351 008,18 zł (umowę zawarto 10 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 351 008,18 zł do 1 151 280,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 21 miesiące.

  • 6

    Studio Architektoniczne "DOM ARCHitekTA" Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail