Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa warzyw i owoców do Restauracji Wałbrzyskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego "AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o.o. przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu

Zamawiający Wałbrzyskie Centrum Sportowo-rekreacyjne "aqua-zdrój" Sp. z o.o. (Wałbrzych, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa warzyw i owoców do Restauracji Wałbrzyskiego Centrum Sportowo –…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 806 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WAŁBRZYSKIE CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNE "AQUA-ZDRÓJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020698864

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ratuszowa 6

1.4.2.)Miejscowość

Wałbrzych

1.4.3.)Kod pocztowy

58-304

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

7484888494

1.4.8.)Numer faksu

biuro@aqua-zdroj.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@aqua-zdroj.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

aqua-zdroj.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp. z o.o.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2cbb2fda-aa44-460b-add0-daca56976745

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00208420

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00363900

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa warzyw i owoców do Restauracji Wałbrzyskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego "AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o.o. przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw i owoców do Restauracji Wałbrzyskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego AQUA – ZDRÓJ Sp. z o.o. przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu.
Zamawiający będzie składał zamówienia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 w ilościach i asortymencie zależnym od potrzeb Zamawiającego. Zamówienia składane będą pisemnie (fax., poczta elektroniczna). Dostawy będą realizowane w ciągu …… godzin od momentu złożenia zamówienia przez osoby upoważnione przy czym Wykonawca
będzie wykonywał dostawy od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:30. Strony postanawiają, że w przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przysługują kary umowne.

3.9.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

3.10.)Dodatkowy kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

03212000-0 - Ziemniaki i warzywa suszone

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo – Transportowa „SYLWIA” Sylwia Bystra

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6911048411

4.3.3.)Ulica

Akacjowa 40

4.3.4.)Miejscowość

Legnica

4.3.5.)Kod pocztowy

59-220

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43489,43 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00435682/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

43241,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wałbrzyskie Centrum Sportowo-rekreacyjne "aqua-zdrój" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.